po-pi: 8:30 - 19:00, so-ne: 10:00 - 14:00 +421 948 997 570
facebook twitter google+

Notice: Array to string conversion in /data/7/d/7d6722f0-b67b-4dc9-8293-8a15015026fe/dovolenkavpohode.sk/web/app/modules/Core/Validate.php on line 57

DOVOLENKA TURECKO | DOVOLENKA V POHODE


Dovolenka TureckoDovolenka Turecko

 
Turecko je súvislá krajina, nachádzajúca sa v juhovýchodnej Európe. Obmýva ho  Stredozemné more na juhu krajiny, Egejské more na západe a Čierne more na severe krajiny.

Dovolenka Turecko je jedna z najžiadanejších pre dovolenkárov v Európe a vo svete. 
Poloostrov Anatolian, ktorá patrí k Turecku, je jedným z trvale obývaných miest na svete. Vďaka svojej histórii je to jedným z najčastejších lákadiel cestovateľov.
Dovolenka Turecko ponúka rôzne zaujímavosti.  Najznámejšou atrakciou, ktorú dovolenka Turecko ponúka  je Hagia Sophia, najzachovalejšia historická budova na svete. Táto budova bola postavená v 6. storočí. 
 

Last minute Turecko

Last minute TureckoDovolenka Turecko – zaujímavosti


V Turecku nájdete veľké množstvo pamiatok a atrakcií. Je to krajina bohatá na históriu, zvyky a tradície. Ak sa rozhodnete pre dovolenku last minute Turecko, určite si nenechajte ujsť návštevu  Efeze blízko moderného mesta Selcuk.  

V Efeze nájdete  niektoré z najlepšie zachovalých  gréckych a rímskych ruín na svete.  Medzi nimi nájdete aj napríklad  knižnicu Celsus alebo antické divadlo. Fascinujúca atrakcia, ktorú máte možnosť na dovolenke last minute Turecko navštíviť, sú podzemné mestá Kappadokie.  
Okrem týchto zaujímavostí odporúčame navštíviť palác Topkapi, Bazilika cisterny,  Troy, hrad Bodrum, modrú mešitu, alebo rímske divadlo Aspendos a mnohé iné. 


Last minute Turecko | Turecko dovolenka v pohode


S našou cestovnou kanceláriou si v pohode môžete vybrať termín odletu a mieto, ktoré chcete navštíviť a my Vám pomôžeme vybrať let a hotel podľa Vašich požiadaviek. Ak sa rozhodnete cestovať na last minute dovolenku, ponúkame rôzne zaujímavé destinácie. Cestujte na dovolenku last minute Turecko za výhodnejšie ceny, v pohode
 

Notice: Array to string conversion in /data/7/d/7d6722f0-b67b-4dc9-8293-8a15015026fe/dovolenkavpohode.sk/web/app/modules/Core/Validate.php on line 57